O nas

IMG_2523

Od 1998 roku firma Metalbud jest odpowiedzią na Państwa potrzeby związane z kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o pięknym, solidnym, energooszczędnym domu, który będzie wyrazem Państwa potrzeb i ambicji. Pragniemy przyczynić się do tego, aby budowa własnego domu była prawdziwą przyjemnością.

Zapewniamy wszystko, co jest niezbędne przy obsłudze inwestycji: bogaty asortyment nowoczesnych materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach, bazę transportową, duże stany magazynowe i przede wszystkim profesjonalnych, fachowych doradców sprzedażowych, którzy pomogą dopasować materiały do Państwa potrzeb. Nadrzędne zasady, jakimi się kierujemy to uczciwość i partnerstwo i tak też traktujemy naszych Klientów.

więcej

Praca

Jesteśmy od lat jest cenionym, solidnym pracodawcą. Do naszej Firmy staramy się przyciągać ludzi kreatywnych, przedsiębiorczych i kompetentnych. Chcemy stwarzać możliwości długotrwałego zatrudnienia. Zależy nam na ludziach zdolnych stawiających sobie ambitne wyzwania i cele. Jesteśmy przekonani o wartości koleżeństwa, ducha współpracy i wzajemnego zaufania.
więcej