O nas

IMG_2523

Od 1998 roku firma Metalbud jest odpowiedzią na Państwa potrzeby związane z kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o pięknym, solidnym, energooszczędnym domu, który będzie wyrazem Państwa potrzeb i ambicji. Pragniemy przyczynić się do tego, aby budowa własnego domu była prawdziwą przyjemnością.

Zapewniamy wszystko, co jest niezbędne przy obsłudze inwestycji: bogaty asortyment nowoczesnych materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach, bazę transportową, duże stany magazynowe i przede wszystkim profesjonalnych, fachowych doradców sprzedażowych, którzy pomogą dopasować materiały do Państwa potrzeb. Nadrzędne zasady, jakimi się kierujemy to uczciwość i partnerstwo i tak też traktujemy naszych Klientów.

Jesteśmy największym dystrybutorem energooszczędnych bloczków Ytong w województwie łódzkim oraz specjalizujemy się w sprzedaży kostki brukowej. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami budowy oraz ekipami wykonawczymi, które pomogą Państwu w urzeczywistnieniu marzeń. Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa ogrody wystawowe kostki brukowej oraz usługę projektową z wizualizacją 3D, które pomogą zaaranżować piękne otoczenie wokół własnego domu.

Dążymy do tego, aby być najlepszym partnerem w budowie i aby największym zyskiem firmy było zadowolenie Klienta.

Fundusze Unijne

efr

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO

P.H. Metalbud Ewa Krakowska  zrealizowało projekt pt.

„Zwiększenie konkurencyjności P.H. Metalbud poprzez rozszerzenie oferty o nową oraz udoskonaloną usługę.”

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013,

III Oś priorytetowa: Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość

Działanie III.6: Rozwój mikro- i małych przedsiębiorstw

Celem projektu było podniesienie poziomu konkurencyjności i wzmocnienie pozycji rynkowej P.H. Metalbud poprzez poszerzenie oferty o nową usługę – projektowania w 3D oraz udoskonalenie usługi sprzedaży materiałów budowlanych. W ramach realizowanego projektu zostało utworzone nowe miejsce pracy dla kierowcy pojazdu specjalnego z przyczepą.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO ORAZ  Z  BUDŻETU PAŃSTWA

Galeria