Wypożyczalnia mini żurawia

W naszej hurtowni oferujemy specjalistyczne rozwiązania dla murowania dużych formatów. Posiadamy mini żurawia, którego można wynająć. Dzięki naszym usługom możesz z łatwością i precyzją przeprowadzić prace budowlane. Nasze mini żurawie są idealne do podnoszenia i ustawiania ciężkich i obszernych elementów murarskich.

Bezpłatna wycena

energy

ZALETY ZASTOSOWANIA MINIŻURAWI

1. Szybsza budowa – Szybsze i bardziej efektywne wznoszenie ścian. Możesz przyspieszyć nawet dwukrotnie wznoszenie ścian nośnych i czterokrotnie działowych!

2. Mniejszy wysiłek – Pracownicy nie są obciążeni ciężką, fizyczną pracą. Elementy murowe podnosi urządzenie, pracownik montuje je w odpowiednim miejscu.

3. Wygoda pracy – sprzęt można zastosować do kilku kompatybilnych ze sobą systemów (np. Ytong Jumbo i Silka Tempo lub do mniejszych formatów bloków Silka) – wystarczy zmiana chwytaka.

4. Mniej ludzi – do obsługi sprzętu wystarcza jeden pracownik, drugi może być odpowiedzialny za przygotowanie zaprawy i ewentualne docinanie elementów.

MINIŻURAW MK 240 – Idealny do budynków jednorodzinnych

Nieduży i zgrabny miniżuraw, który można transportować na zwykłej przyczepie samochodowej. Mimo szerokich możliwości wykorzystania – urządzenie odpowiednie do montażu wielkowymiarowych bloków Ytong Jumbo czy Silka Tempo – nie wymaga specjalnych uprawnień operatora. Miniżurawia można szybko i łatwo przemieszczać po placu budowy. Urządzenie nie wymaga przeglądu UDT. Miniżuraw potrzebuje do pracy zwykłego napięcia 1-fazowego – nie wymaga więc „siły”.

Bez uprawnień

Urządzenie nie wymaga specjalnych uprawnień operatora ani przeglądu UDT.

Łatwy transport

Dzięki niedużej wadze miniżuraw można transportować na zwykłej przyczepie samochodowej.

Szeroki wachlarz zastosowań

Urządzenie odpowiednie do montażu wielkowymiarowych bloków Ytong Jumbo czy Silka Tempo.

Zasilanie 230 V

Urządzenie nie wymaga „siły”, potrzebuje zwykłego napięcia 1-fazowego.

Skorzystaj z naszej wypożyczalni mini żurawia do murowania dużych formatów i ciesz się efektywnością, precyzją i wszechstronnością podczas wykonywania prac budowlanych. Gwarantujemy bezpieczeństwo, niezawodność i profesjonalną obsługę. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o naszych usługach wypożyczania mini żurawia.