Transport

Posiadamy bazę nowoczesnych samochodów przystosowanych do przewozu każdego rodzaju materiałów budowlanych. Dysponujemy transportem lekkim(do 3,5 ton) oraz transportem ciężarowym (do 24 ton) z rozładunkiem (HDS). Różna wielkość i tonaż naszych aut pozwala optymalnie dopasować samochód do ilości materiału i miejsca dostawy.
więcej

Wykonawstwo

Wykonawcy, z którymi współpracujemy to najlepsi fachowcy w swoich dziedzinach. Możemy polecić Państwu ekipy murarskie, wykończeniowe, remontowe oraz brukarskie, które pomogą w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów.
więcej

Sprzedaż

Nie tylko sprzedajmy kostki brukowe i tarasowe ale dzięki naszym ekspozycjom inspirujemy i pokazujemy jak pięknie i nowocześnie można zaaranżować przestrzeń wokół domu. Zapraszamy do naszych ogrodów wystawowych.
więcej

Projektowanie

Nasi projektanci pomogą Państwu w aranżacji harmonijnej przestrzeni wokół domu. Dobieramy najlepsze materiały na taras, podjazd lub ścieżkę, tak aby cała posesja tworzyła spójną całość , odzwierciedlała charakter architektury budynku oraz Państwa wizję i pragnienia. więcej

Mieszalnia tynków i farb

Myślisz o zmianie?  Chcesz wybrać dla siebie uniwersalny, niespotykany kolor, którego nigdzie nie możesz znaleźć? Przyjdź do nas ! Doradzimy Ci jaki produkt będzie najlepszy, pokażemy wszystkie dostępne palety barw, dzięki którym łatwiej podejmiesz decyzję o wyborze koloru o jakim marzysz.

więcej

Sprzedaż z usługą montażu

Po zmianie przepisów podatkowych, w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, umożliwiamy Państwu zakup wybranych materiałów budowlanych z usługą montażu na 8 % VAT. Zapewniamy najlepszych fachowców, atrakcyjne ceny i dodatkową oszczędność różnicy VAT.
więcej